پارلمان‌نیوز:رسانه ملی که این‌روزها به گفته بسیاری از کارشناسان و مردم به رسانه دولتی مبدل شده است، در اقدامی ناشایست و تلافی‌جویانه هنرمندان حامی میرحسین موسوی را ممنوع التصویر کرد.

به گزارش پایگاه خبری فراکسیون خط امام(ره)مجلس«پارلمان‌نیوز»، در حالی که در انتخابات دهم ریاست جمهوری صدها هنرمند برجسته کشور از کارگردان و بازیگر گرفته تا  هنرمندان موسیقی و تجسمی و از شاعران و نویسندگان حمایت خود را با توجه به راهبرد اصلی میرحسین موسوی یعنی«دولت فرهنگی، فرهنگ غیردولتی» حمایت خود را از رئیس فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی اعلام کرده بودند، به نظر می‌رسد این هنرمندان که نقشی مهم را در تشویق مردم به مشارکت در انتخابات ایفا کرده‌اند، می‌بایست هزینه سنگینی را برای این فعالیت بپردازند.

بر همین اساس برخی منابع خبری از جمله خبرآنلاین خبر از آن داد که در اولین گام برخی از چهره‌های سرشناس ادبی و هنری که در انتخابات اخیر از میرحسین موسوی حمایت کرده بودند ممنوع التصویر شدند.

در یک نمونه از این برخورد، تهیه کننده یک برنامه تلویزیونی که قرار است به مناسبت میلاد مولای متقیان برنامه‌ای را تهیه کند اسامی تعدادی از میهمانان را به مدیران یکی از شبکه‌های سیما ارائه می‌کند که آنها اسامی ساعد باقری و عبدالجبار کاکایی و سیدجواد هاشمی را خط می‌زنند.

دلیل این اقدام حمایت آنها از میرحسین موسوی اعلام شده است.

چهره‌های دیگری نیز ممنوع التصویر شده‌اند که به زودی اسامی آن‌ها منتشر می‌شود.

Advertisements