آيت الله  تمساح يزدی: نظام جمهوری اسلامی، بعد از حکومت حضرت علی نمونه نداشته

اين حکومت، آن طور که بايد در دنيا شناخته نشده است
بنيانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بارها فرمودند اين نظام خود به خود در دنيا صادر خواهد شد.
آيت‌الله يزدی با تاکيد بر اينکه ولی فقيه، نظام را بر اساس نظر شخصی خويش اداره نمی‌کند، گفت: نظام جمهوری اسلامی ايران نظام خاصی است که از متن قرآن کريم، سنت پيامبر اکرم (ص) و فرموده‌های ائمه اطهار (ع) و از مجموعه آيات و روايات و فتوای اعلام در طول تاريخ غيبت کبری گرفته شده و بعد از حکومت حضرت علی (ع)، نمونه نداشته است.

به گزارش ايلنا، آيت‌الله يزدی که در جمع تعدادی از دانشجويان کشورهای هند، پاکستان، کانادا، انگليس و تانزانيا سخن می‌گفت، افزود: اين حکومت، آن طور که بايد در دنيا شناخته نشده است.(خیالت راحت با این گندی که تو و محمود پینوکیو زدید همه شناختن شما را،سگ توله!)
وی گفت: بنيانگذار جمهوری اسلامی و مقام معظم رهبری بارها فرمودند اين نظام خود به خود در دنيا صادر خواهد شد و فطرت مسلمان‌ها به حاکميت خدا تن خواهند داد.
رييس شورای عالی جامعه مدرسين حوزه علميه قم افزود: تکليف مومنين در غيبت کبری مشخص شده و آن رجوع به امر فقهای عظام و جامع‌الشرايط است که در روايات و توقيعات حضرت ولی‌عصر (عج) بيان شده است.(مثل سگ دروغ میگه رجوع کنید به کتب احادیث این حدیث را خودشون ساختن بعد از غیبت کبری)
وی تصريح کرد: در زمان غيبت، اداره حکومت از ائمه (ع) به فقهای جامع‌الشرايط به شکل نيابت منتقل شده است.
عضو فقهای شورای نگهبان گفت: فقهای جامع‌الشرايط در طول غيبت کبری و همچنين در زمان ما متعدد بوده‌اند اما هر کدام از آنها که دارای مديريت و تدبير بيشتری بوده برای اداره حکومت برگزيده می‌شده است.(خوب دروغ میگه ها!! یکی به این بگه شما تا زمان صفویه کدوم گوری بودید؟ بعدش هم که شدید آخوند دوزاری کی حکومت کردید؟حناق نیست که بگیری سقط شی)
دبير شورای عالی حوزه‌‌های علميه افزود: در راس نظام جمهوری اسلامی ايران فقيه جامع‌الشرايط (هه هه چقدر جامع چقدر شرایط!!) حضور دارد که هماهنگ‌کننده قوای سه‌‌گانه در کشور است.

Advertisements